Absolventų sėkmės istorijos

Lukas Tamašauskas

Daugiau…

 

 

 

 

 

Ugnė Jakūbaitienė

Daugiau…

Rokas Burnys

„Gimiau nedideliame miestelyje Baisogaloje. Dar būdamas mažas persikėliau gyventi į Vilnių, bet niekada neapleisdavau gimtinės, kur leisdavo vasaras pas ten gyvenančius senelius.

Daugiau …

Ina Grecka

„Kas būna kai sostinės miestiečiai nusprendžia paūkininkauti? Ogi visai neblogai gaunasi! …

Daugiau …

Greta Rasiukevič

„Apie Cheminės analizės studijas Vilniaus kolegijoje sužinojau iš savo chemijos mokytojos dar būdama vienuoliktoje klasėje. Pradėjus domėtis studijomis supratau, kad baigus Cheminę analizę atsiveria plačios įsidarbinimo galimybės – chemijos ir maisto pramonės, kosmetikos, žemės ūkio, aplinkosaugos ir kt. srityse.

Daugiau …

Liucija Makovska

… Būdama 31 metų įstojau  į Vilniaus kolegiją. Pasirinkau Maisto technologijos studijas. Kartu su mokslais mano gyvenime prasidėjo pokyčiai praktinio tobulėjimo kryptimi.

Daugiau …

Aistė Kazakauskienė

“Jau kelis metus iš eilės technologinių studijų kryptis yra palankiai vertinama darbdavių. Vilniaus kolegijoje Agrotechnologijų fakultete prieš 11 metų baigiau Maisto technologijos studijų programą.

Daugiau …

Svajūnas Pekarskas

„Kraštovaizdžio dizaino studijas baigiau prieš keletą metų. Kažkaip greitai prabėgo tie ketveri studijų metai. Kai įstojau, pirmąjį semestrą net negalėjau patikėti, kad studijuoju būtent tai, kas man patinka, tad į kiekvieną paskaitą eidavau su malonumu.

Daugiau …

Miglė Balčiūnaitė

„Mano pažintis su veterinarija prasidėjo dar 2014 metais kai įstojau studijuoti Vilniaus kolegijoje. Meilė gyvūnams mane lydėjo jau nuo mažų dienų, bet norėdama jiems padėti nugyventi sveiką ir pilnavertį gyvenimą žinojau, kad praktinės ir teorinės žinios, jų gilinimas, yra vienintelis kelias tikslo link.

Daugiau …

Tautvydas Pagojus

„Einant paskutiniams mokslo metams mokykloje, pradėjau sukti galvą, kuo aš norėčiau būti ateityje. Visą savo gyvenimą buvau apsuptas gyvūnų, nuo mažumės jaučiau trauką keturkojams ir ne tik. Praleistos vasaros pas močiutę ūkyje tikrai palengvino apsisprendimą dėl ateities. Namuose taip pat striksėdavo keletas šunų ir katė, todėl nieko nedvejodamas pradėjau ieškoti profesijos, kuri būtų susieta su gyvūnais. Pradėjęs domėtis, atradau Vilniaus kolegijoje siūlomas Veterinarijos studijas, kurios atrodė kaip tramplinas man, pasiekti tai, ko norėjau visą gyvenimą.

Daugiau …

Gintarė Milašiūtė Jančiukė

Cheminės analizės technologijos studijas Vilniaus kolegijoje baigiau 2013 m. Dar besimokydama vidurinėje mokykloje svajojau apie chemijos studijas, visada prisimenu, kokia laiminga buvau įstojusi būtent į šią studijų programą.

Daugiau…

 

Rasa Bredulskytė

Cheminės analizės studijas Vilniaus kolegijoje baigiau 2020 m. Chemija yra nepaprastai žavi mokslo sritis, čia susijungia fizika ir matematika, biologija ir medicina, žemės ūkio ir aplinkos mokslai.

Daugiau...

 

 

Erika Jonutė

2001 m. baigiau cheminės analizės technologiją Vilniaus aukštesniojoje technologijos mokykloje (dabartinėje Vilniaus kolegijoje).

Daugiau…

 

Milda Žiupsnytė

Į Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultetą įstojau 2006 metais, o mokslus baigiau 2009 metais.

Daugiau..

 

Roberta Žukauskaitė

2005 metais įstojau į Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto maisto produktų technologijos studijų programą. Studijų metai prabėgo sėkmingai.

Daugiau…

 

Julius Jancevičius

2004 m. įstojęs į Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultetą ir pasirinkęs maisto produktų technologijos studijas jaučiausi motyvuotas studentas.

Daugiau…

 

Aistė Krasauskaitė Kazakauskienė

Vilniaus kolegijoje Agrotechnologijų fakultete 2008-2011 metais studijavau Maisto produktų technologiją.

Daugiau…

 

Renata Mikailionytė

Vilniaus kolegijoje Agrotechnologijų fakultete studijavau želdinių ir jų dizaino studijų programoje.

Daugiau…

 

Gintarė Jablonskienė

Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultete 2006-2010 m. studijavau Kraštovaizdžio dizaino (iki 2015 m. vadinta Želdynai ir jų dizainas) studijų programoje ištęstine studijų forma.
Daugiau…

Viktorija Juozulynaitė

Kraštovaizdžio dizaino  studijas Vilniaus kolegijoje baigiau 2014 m. Tai nebuvo pasirinkimas 1-uoju numeriu, tačiau aš nesigailiu savo sprendimu.

Daugiau…

Monika Zdanavičiūtė

Vilniaus kolegijoje Agrotechnologijų fakultete studijavau veterinarijos studijų programą.

Daugiau…

 

Adomas Romanovas

„Tinkama pradžia – svarbiausia kiekvieno darbo dalis,“ – teigia Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto VETERINARIJOS absolventas Adomas Romanovas

Daugiau…

 

 

 

Kęstutis Kazakevičius

„Per trejus studijų metus sutikau daug itin kvalifikuotų ir gerų dėstytojų, kurių dėka puikiai pabaigiau studijas,“ – pasakoja Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto KRAŠTOVAIZDŽIO DIZAINO absolventas Kęstutis Kazakevičius

Daugiau…

 

 

 

Lina Barčaitė

„Augdama stebėjau kaip močiutė krosnyje kepa įvairius kepinius, o duonos kvapas visad buvo savas. Ilgai nedvejojau kokį kelią rinktis,“ – pasakoja VIKO ATF MAISTO TECHNOLOGIJŲ absolventė Lina Barčaitė

Daugiau…

 

 

 

Tomas Čižokas

„Turbūt pats likimas nulėmė, jog rinkdamasis specialybę pakliuvau į Vilniaus kolegiją ir to visai nesigailiu,“

Daugiau…