Gintarė Milašiūtė Jančiukė

Cheminės analizės technologijos studijas Vilniaus kolegijoje baigiau 2013 m. Dar besimokydama vidurinėje mokykloje svajojau apie chemijos studijas, visada prisimenu, kokia laiminga buvau įstojusi būtent į šią studijų programą. Studijos pranoko mano lūkesčius, Vilniaus kolegijos Chemijos katedros dėstytojai puikiai išmano savo darbą; įgijau daug praktinių įgūdžių ir vertingų teorinių žinių, įgavau tvirtą pagrindą darbui laboratorijoje ir studijoms ateityje.

2016 m. sėkmingai apgyniau Biocheminės analizės magistro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete, tais pačiais metais įstojau į biofizikos krypties doktorantūros studijas LSMU, esu trijų mokslinių straipsnių bendraautorė. Dirbu LSMU Kardiologijos institute, Ląstelių kultūrų laboratorijoje jaunesniąja mokslo darbuotoja. Ateities planuose – parengti disertaciją ir ją apginti ir, žinoma,  tolimesnis darbas mokslo laboratorijoje.

Prisiminus studijas Vilniaus kolegijoje, užplūsta šilti jausmai, su kai kuriais dėstytojais bendraujame iki šiol. Manau, kad Cheminės analizės technologijos studijos buvo vienas iš geriausių pasirinkimų mano gyvenime.