Linas Bania

Nuo mokyklos laikų domėjausi gamtos mokslais, chemija man buvo pati mėgstamiausia pamoka, dažnai svajodavau apie darbą laboratorijoje. Cheminės analizės technologijos studijas Vilniaus kolegijoje pradėjau 2012 m. Rimtos studijos kolegijoje prabėgo greitai, per tris metus susikūriau pagrindą iš teorinių žinių ir praktinių įgūdžių. Dalyvavau SMD veikloje, po paskaitų tyriau įvairių Vilniaus šaltinių vandenį, taip tobulinau praktinius gebėjimus, gautus rezultatus pristatydavau studentų mokslinėse praktinėse  konferencijose.
Gamybinę technologinę praktiką atlikau UAB ,,Thermo Fisher Scientific Baltics“ Nukleorūgščių standartų gamybos padalinyje, supratau, kad atradau savo pašaukimą, žinojau, kad svajonės pildosi ir neužilgo, po vienerių metų, būdamas trečiame kurse, dar nebaigęs studijų, sėkmingai įsidarbinau.
Visiems pirmakursiams linkiu per studijas atrasti save, drąsiai siekti savo tikslų ir tikėti, kad svajonės pildosi. Drąsiai žengti žingsnius, kurie Jums padės artėti prie svajonės, svarbiausia pradėtą darbą užbaigti iki galo ir „nemesti kelio dėl takelio“. Daug žinių duos dėstytojai, taigi, judėti į priekį nebus nei baisu, nei sunku.
Nuoširdžiai dėkoju už šilumą, žinias ir praktinius bei gyvenimo patarimus chemijos katedros vedėjai ir dėstytojų kolektyvui