Ina Grecka

„Kas būna kai sostinės miestiečiai nusprendžia paūkininkauti? Ogi visai neblogai gaunasi! Kadangi mūsų abiejų su vyru mąstymas yra labiau techninis, tai prieš įrengiant savo ūkį labai gerai viską apgalvojome – suplanavome, kur kas augs, kokie bus atstumai, kur kokias zonos (poilsio, uogynas, gamyba ir t.t.) įrengsime.

Jau turėdami viso ūkio viziją, galimybei pasitaikius pasinaudojome Europos sąjungos parama „Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas“. O ši galimybė atsirado studijuojant Vilniaus Kolegijoje, kurioje atsiradau pritrūkus žinių ir supratusi, kad savo ūkio ir savo augaliukus niekas geriau nepažinos ir jiems geriau nepadės negu pati.

Taip ir prasidėjo mano studijų kelias link mūsų šeimos svajonių ūkio. Iš visos širdies galiu pasakyti, kad įstoti studijuoti žemės ūkio mokslus buvo vienas iš geriausių mano pasirinkimų – kaip sakome, „tikrai laiku ir vietoje“. Ir be galo vertingų patarimų gavau, ir reikalingų žinių prisisėmiau, o kiek naudingų ryšių ir pažinčių užmezgiau!

Nepabijosiu paminėti, kad mes ateityje norėtume bendradarbiauti su Vilniaus Kolegija, priimdami studentus praktikai bei kviesdami Kolegijos bendruomenės narius į edukacijas ir susitikimus. Manau, čia būtų neblogas atsidėkojimas Kolegijai už viską, ką man davė studijų metais“.