UAB Thermo Fisher Scientific Baltics vardinės stipendijos 2019–2020 mokslo metų rudens semestre skirtos trims pažangiausiems Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto Cheminės analizės studijų programos studentams. Konkursą laimėjo III kurso studentai Rasa Bredulskytė ir Artur Reut bei II kurso studentas Lukas Norgilas.
Rasa yra darbšti, motyvuota studentė, savo ateitį siejanti su chemijos industrijos šaka, perspektyvia ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Artur stipendija skiriama trečią kartą. Jis kantrus, darbštus, motyvuotas studentas, siekiantis geriausių studijų rezultatų. Lukas bando save atrasti biotechnologijų srityje, jis ambicingas, žingeidus ir stropus studentas. Visi šie studentai yra aktyvūs Studentų mokslinės draugijos nariai. Jie atlieka tyrimus, rašo straipsnius, pristato pranešimus mokslinėse konferencijose.
Vardinė stipendija pažangiausiems studentams yra paskatinimas kryptingai siekti mokslo žinių ir tobulėti. UAB Thermo Fisher Scientific Baltics stipendija skiriama už pažangumą moksle, aktyvų dalyvavimą mokslo taikomojoje ir visuomeninėje veikloje nuo 2010 m. pavasario semestro.
UAB Thermo Fisher Scientific Baltics yra didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Įmonė kuria ir gamina molekulinės biologijos produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai.

Studijų skyriaus vedėja Rasa Miakinkovienė