Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto Chemijos laboratorijoje 2019 m. gegužės 14 d. vyko praktikumų ciklo „Chemija – tai viskas, kas mus supa“ praktinis seminaras Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos 9 – 11 kl. moksleiviams. Praktikume dalyvavo 14 moksleivių, lydimų chemijos mokytojos Inos Razmislevičienės.

Chemijos katedros dėstytoja Dalė Židonytė pristatė Agrotechnologijų fakultete vykdomas studijų programas, supažindino moksleivius su studijų programa Cheminė analizė, išnagrinėjo saugaus darbo Chemijos laboratorijoje taisykles. Moksleiviai pasirašė saugos ir sveikatos instruktavimų kortelėje.
Dėstytoja trumpai apibūdino vitamino C savybes, šaltinius, jo poveikį žmogui, aptarė  titrimetrijos metodo esmę, titravimo metodus bei būdus, supažindino su praktikumo „Jodometrija. Vitamino C nustatymas vaisių sultyse“ naudojamomis medžiagomis ir aptarė jo eigą. Moksleiviai, susipažinę su darbo metodika, vadovaujami dėstytojų Dalės ir Jolantos bei laborantės Viktorijos obuolių sultyse nustatė vitamino C kiekį ir apskaičiavo bei aptarė rezultatus.
Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos moksleiviai Chemijos laboratorijoje lankėsi ne pirmą kartą. Fakulteto svečiai liko patenkinti praktiniu seminaru, šiltu ir dėmesingu Chemijos katedros priėmimu ir išreiškė norą atvykti kitą kartą.

Chemijos katedra