Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto Veterinarinės medicinos katedra 2018 m. spalio 23 d. organizavo veterinarijos studijų programos 3 kurso studentų išvyką į Lietuvos zoologijos sodą. Išvykos tikslas – detaliau susipažinti su egzotiniais gyvūnais, taip pat gyvūnų rūšimis, įtrauktomis į Europoje nykstančių gyvūnų rūšių veisimo programas.
Nepabūgę permainingo ir nenuspėjamo oro, zoologijos sode susirinko gausus studentų būrys. Apie gyvūnų įsigijimo, laikymo, veisimo, gydymo ypatumus, vykdomus projektus, edukacines programas, kai kurių zoologijos sodo gyventojų istorijas įdomiai, gyvai ir nuotaikingai papasakojo Lietuvos zoologijos sodo vyriausiasis biologas, veterinarijos gydytojas Benas Noreikis. Studentai uždavė jam daug įvairių klausimų, domėjosi ne tik egzotinėmis, bet ir mums įprastomis gyvūnų rūšimis, nykstančių gyvūnų išsaugojimo galimybėmis, invazinių rūšių, kurios kelia didelę grėsmę ne tik Lietuvos, bet ir visos Europos gamtos biologinei įvairovei, plitimu.
Lietuvos zoologijos sode besilankiusiųjų nuomone, išvyka buvo aktuali, įdomi ir naudinga. Džiugu, kad studentai aktyvūs, neabejingi gamtai, domisi naujovėmis ir gali diskutuoti aktualiais klausimais.

Veterinarinės medicinos katedros docentė dr. Virginija Jarulė