2016 m. gegužės 11 d. Veterinarinės medicinos katedroje lankėsi „Jakovo veterinarijos centras“ vadovas, veterinarijos gydytojas dr. Jakovas Šengaut. Jis studentams pasakojo apie veterinarijos felčerio perspektyvas dabartinėje Lietuvos darbo rinkoje. Studentai buvo supažindinti su „Jakovo veterinarijos centras“ veikla, taikomomis naujausiomis gydymo technologijomis, aparatūra, klinikoje esančiais skyriais. J. Šengaut studentus informavo, kada ir kur buvo pradėti pirmą kartą ruošti veterinarijos gydytojai ir veterinarijos felčeriai. Studentai sužinojo įdomių faktų, jog per šimtmetį veterinarijos asistentų paruošimo laiko trukmė nepasikeitė, ji ir prieš šimtmetį, ir dabar trunka trejus metus. Gydytojas kalbėjo, ko jis tikisi iš jam dirbančių veterinarijos gydytojų ir felčerių, skatino studentus dar daugiau domėtis jų studijuojamu dalyku bei pakvietė prisijungti prie „Jakovo veterinarijos centras“ kolektyvo.

Katedroje taip pat lankėsi VET-1 atstovai, komercijos direktorius-veterinarijos gydytojas Aivaras Jučas bei personalo vadybininkė Dovilė Stulgytė. Jie supažindino studentus su įmonės veikla ir tikslais, papasakojo apie darbo perspektyvas veterinarijos felčeriams, pasiūlė darbo vietų nuolatiniam ir sezoniniam darbui.

Studentai šių dviejų vizitų metu gavo daug naudingų patarimų, kaip reikia kreiptis į darbdavius dėl darbo vietų. Labai džiaugiamės, kad dauguma dalyvavusių studentų susidomėjo pasiūlytomis darbo vietomis ne tik vasarai, bet ir nuolatiniam įsidarbinimui. Dėkojame socialiniams partneriams „Jakovo veterinarijos centras“ ir „VET-1“ už galimybę mūsų studentams tobulėti dirbant jų įmonėse.