2021 m. gegužės 24 – 28 dienomis Agrotechnologijų fakulteto Veterinarijos studijų programos pirmojo kurso studentams paskaitas nuotoliniu būdu skaitė Burdur Mehmet Akif Ersoy universiteto dėstytojas dr. Savas Volkan GENC.
Dėstytojas savo paskaitose nagrinėjo veterinarinės medicinos istoriją, etiką, didelį dėmesį skyrė įvairių kultūrų įtakos veterinarinės medicinos etikai atskleidimui, pateikė pavyzdžių, atsakė į studentų klausimus.
Susitikimo su Veterinarinės medicinos katedros dėstytojais metu svečias pasidalino savo dėstymo, mokslinės veiklos patirtimi. Atsisveikindamas svečias pakvietė tęsti bendradarbiavimą, atvykti į Burdur Mehmet Akif Ersoy universitetą ir būtinai aplankyti Veterinarijos muziejų, prie kurio įkūrimo dėstytojas prisidėjo. Dėstytojas labai domisi veterinarinės medicinos istorija, 2012 m. Pasauliniame veterinarinės medicinos asociacijos kongrese yra laimėjęs Jaunojo mokslininko apdovanojimą, yra paskelbęs straipsnių veterinarinės medicinos etikos tema, Nacionaliniame veterinarinės medicinos etikos projektų konkurse laimėjęs prizinę vietą.
Nesvarbu, kad negalėjome susitikti gyvai, svečias džiaugėsi galėdamas susipažinti su kolegomis, su viltimi, kad kelionės vėl bus atnaujintos, pažadėjo pas mus dar būtinai sugrįžti.

ATF Erasmus+ koordinatorė