Balandžio 24-28 dienomis Vilniaus kolegijoje vyko Tarptautinės savaitės renginiai, kuriuose dalyvavo 60 svečių iš įvairių užsienio šalių.

Agrotechnologijų fakultete Tarptautinės savaitės metu svečiavosi 4 dėstytojai iš Belgijos, Turkijos, Baltarusijos. Užsienio dėstytojų paskaitos integruotos į studijų procesą, studentams buvo pateikta aktuali informacija, atitinkanti jų studijų programą.
Gento universiteto kolegijos (Belgija) dėstytoja Tanja Van Den Bossche cheminės analizės studijų programos studentams skaitė paskaitą ”Drug Policy in Belgium and Netherlands”, o Veterinarijos studijų programos studentams – ”Animal Welfare in Belgium”.
Iš Mehmet Akif Ersoy universiteto (Turkija) atvyko du dėstytojai. Omer Gurkan Dilek Veterinarijos ir Agroverslo technologijų studijų programų studentams skaitė paskaitas: ”Cardiac anatomy on pet animals”, ”Imaging heart on echocardiography to distinguish healthy or pathological”, o dėstytojo Erhan Keyvan paskaitose ”Food microbiology, food hygiene. Fermentate and other meat products in Turkey” dalyvavo Maisto technologijos studijų programos studentai.
Dėstytoja Elena Vasilevskaja iš Baltarusijos Valstybinio universiteto skaitė paskaitas Agrotechnologijų fakulteto studentams jau ne pirmą kartą, šios tarptautinės savaitės metu dėstytojos  paskaitoje “Scientific and Technical Writing: Some Problems” dalyvavo visų studijų programų studentai ir dėstytojai.
Fakulteto studentai gausiai lankė užsienio dėstytojų paskaitas, dalyvavo diskusijose, drąsiai reiškė savo nuomonę, pademonstruodami susidomėjimą ir geras anglų kalbos žinias.

Tarptautinė savaitė tai puiki galimybė dėstytojams bendrauti ir bendradarbiauti su užsienio kolegomis, o studentams – motyvuojanti priemonė pasinaudoti  Erasmus+ mobilumo programos  galimybėmis.

ATF Erasmus+ koordinatorė