UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ vardinės stipendijos paskirtos trims pažangiausioms Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto studijų programos Cheminė analizė studentėms. 2015-2016 mokslo metų pavasario semestre konkursą gauti UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendijas laimėjo I kurso studentė Dalia Ivanova (CH15 gr.), II kurso specializacijos Biocheminiai tyrimai studentė Gabrielė Šimonytė (CH14A gr.) ir III kurso specializacijos Cheminiai tyrimai studentė Meilė Grigalytė (CH13A gr.). Šios studentės ne tik gerai mokosi, bet ir aktyviai dalyvauja studentų mokslinės draugijos veikloje, yra darbščios ir kūrybingos. Dalia yra pirmo kurso studentė, ji motyvuota ir kryptingai siekia savo tikslų, ateitį sieja su biotechnologijomis. Gabrielei stipendija skiriama antrą kartą, ji studentus atstovauja studijų programos Cheminė analizė savianalizės rengimo grupėje. Aktyvi Studentų mokslinės draugijos narė. 2016 m. pavasario semestrą pagal „Erasmus+“ mainų programą studijuoja Turku taikomųjų mokslų universitete Suomijoje. Meilei stipendija skiriama 3 kartą, ji atsakinga ir iniciatyvi studentė, žino savo vertę, ateitį sieja su maisto produktų cheminiais tyrimais. Baigusi studijas Vilniaus kolegijoje ketina chemijos magistro kvalifikacinį laipsnį įgyti Danijos Aalborgo universitete.

Vardinė stipendija pažangiausiems studentams yra paskatinimas kryptingai siekti mokslo žinių ir tobulėti. Stipendijos dydis – 57,92 eurų per mėnesį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendija skiriama už pažangumą moksle, aktyvų dalyvavimą mokslo taikomojoje ir visuomeninėje veikloje nuo 2010 m. pavasario semestro.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ yra didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Įmonė kuria ir gamina molekulinės biologijos produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. 2010 m. šios kompanijos dalimi tapo ir Lietuvos biotechnologijos bendrovė „Fermentas“.

 

<p