UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ vardinės stipendijos jau penkioliktą kartą paskirtos trims pažangiausioms Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto studijų programos Cheminė analizė studentėms. 2016-2017 mokslo metų pavasario semestro konkursą gauti UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ vardines stipendijas laimėjo specializacijos Biocheminiai tyrimai CH14A grupės trečio kurso studentė Ieva Levickytė, CH15 grupės antro kurso studentė Milda Filmanavičiūtė ir CH16 grupės pirmo kurso studentė Eglė Penkaitytė. Minėtos studentės ne tik gerai mokosi, bet yra darbščios ir kūrybingos asmenybės. Milda ir Eglė dalyvauja studentų mokslinės draugijos veikloje, atlieka tyrimus ir jų rezultatus pristato studentų mokslinėse praktinėse konferencijose. Vardinė stipendija yra paskatinimas tobulėti ir kryptingai siekti mokslo žinių. Stipendijos dydis – 57,92 eurų per mėnesį.
„Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendija skiriama už pažangumą moksle, aktyvų dalyvavimą mokslo taikomojoje ir visuomeninėje veikloje nuo 2010 m. pavasario semestro.
„Thermo Fisher Scientific Baltics“ yra didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Įmonė kuria ir gamina molekulinės biologijos produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. 2010 m. šios kompanijos dalimi tapo ir Lietuvos biotechnologijos bendrovė „Fermentas“.

Chemijos katedra