UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ vardinės stipendijos paskirtos trims pažangiausioms Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto studijų programos Cheminė analizė studentėms. 2016-2017 mokslo metų rudens semestre konkursą gauti UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendijas laimėjo II kurso studentė Milda Fimanavičiūtė (CH15 gr.) ir III kurso specializacijos Biocheminiai tyrimai studentės Gintarė Montvilaitė ir Sima Banelytė (CH14A gr.). Studentės ne tik gerai mokosi, bet ir aktyviai dalyvauja studentų mokslinės draugijos veikloje, atlieka tyrimus, skaito pranešimus konferencijose, yra darbščios ir atsakingos.

Vardinė stipendija pažangiausiems studentams yra paskatinimas kryptingai siekti mokslo žinių ir tobulėti. Stipendijos dydis – 57,92 eurų per mėnesį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendija skiriama už pažangumą moksle, aktyvų dalyvavimą mokslo taikomojoje ir visuomeninėje veikloje nuo 2010 m. pavasario semestro.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ yra didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Įmonė kuria ir gamina molekulinės biologijos produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. 2010 m. šios kompanijos dalimi tapo ir Lietuvos biotechnologijos bendrovė „Fermentas“.

Chemijos katedra