UAB Thermo Fisher Scientific Baltics vardinės stipendijos paskirtos trims pažangiausiems Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto studijų programos Cheminė analizė studentams. 2017 – 2018 mokslo metų pavasario semestre konkursą gauti UAB Thermo Fisher Scientific Baltics stipendijas laimėjo III kurso (CH15 gr.) specializacijos Biocheminiai tyrimai studentė Milda Filmanavičiūtė, II kurso studentė Eglė Penkaitytė (CH16 gr.) ir I kurso studentas Artur Reut (CH17 gr.).
Milda yra prezidento Aleksandro Stulginskio stipendininkė. UAB Thermo Fisher Scientific Baltics stipendija jai skiriama ketvirtą kartą. Milda atsakinga, iniciatyvi, darbšti, draugiška studentė, ateitį sieja su biotechnologijomis, įsiklauso į dėstytojų pastabas ir stengiasi tobulėti.
Eglė yra antro kurso studentė, stipendija jai skiriama trečią kartą. Eglė savo ateitį sieja su biotechnologijomis, kryptingai siekia užsibrėžtų tikslų, nuo 2017 m. rugsėjo dirba laborante Chemijos laboratorijoje.
Artūras yra pirmo kurso studentas, motyvuotas, stengiasi gerai mokytis. Visi šie studentai yra aktyvūs SMD nariai, atlieka tyrimus, rašo straipsnius, pristato pranešimus mokslinėse konferencijose.
Vardinė stipendija pažangiausiems studentams yra paskatinimas kryptingai siekti mokslo žinių ir tobulėti. UAB Thermo Fisher Scientific Baltics stipendija skiriama už pažangumą moksle, aktyvų dalyvavimą mokslo taikomojoje ir visuomeninėje veikloje nuo 2010 m. pavasario semestro.
UAB Thermo Fisher Scientific Baltics yra didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Įmonė kuria ir gamina molekulinės biologijos produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai.

Chemijos katedra