Strateginis partneris ThermoFisher Scientific

Glaudus bendradarbiavimas su UAB “Thermo Fisher Scientific Baltics”:

Studijos “Thermo Fisher Scientific Baltics” mokomosiose laboratorijose;
Dėstytojai – įmonės specialistai;
Vardinės įmonės stipendijos 3 studentams;
Profesinės veiklos praktikos atliekamos įmonėje;
Įsidarbinimo galimybės.

2018/2019 m.m. UAB Thermo Fisher Scientific Baltics vardinės stipendijos paskirtos trims pažangiausiems Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto studijų programos Cheminė analizė studentams. 2018/2019 mokslo metų rudens semestre konkursą gauti UAB Thermo Fisher Scientific Baltics stipendijas laimėjo III kurso (CH16 gr.) specializacijos Biocheminiai tyrimai studentės Eglė Penkaitytė ir Kristina Žalandauskaitė bei II kurso CH17 grupės studentas Artur Reut.
Eglė yra prezidento Aleksandro Stulginskio stipendininkė. UAB Thermo Fisher Scientific Baltics stipendija jai skiriama ketvirtą kartą. Eglė yra atsakinga, iniciatyvi, darbšti studentė, įsiklauso į dėstytojų pastabas ir stengiasi tobulėti, ateitį sieja su biotechnologijomis. Nuo 2017 m. rugsėjo dirba laborante Chemijos laboratorijoje.
Kristina yra trečio kurso studentė, stipendija jai skiriama pirmą kartą. Ji kūrybinga, atkakli, kryptingai siekia užsibrėžtų tikslų, savo ateitį sieja su biotechnologijomis.
Artūras yra antro kurso studentas, motyvuotas, stengiasi gerai mokytis, jam stipendija skiriama antrą kartą. Visi šie studentai yra aktyvūs SMD nariai, atlieka tyrimus, rašo straipsnius, pristato pranešimus mokslinėse konferencijose.
Vardinė stipendija pažangiausiems studentams yra paskatinimas kryptingai siekti mokslo žinių ir tobulėti. UAB Thermo Fisher Scientific Baltics stipendija skiriama už pažangumą moksle, aktyvų dalyvavimą mokslo taikomojoje ir visuomeninėje veikloje nuo 2010 m. pavasario semestro.
UAB Thermo Fisher Scientific Baltics – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Įmonė kuria ir gamina molekulinės biologijos produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai.