Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto studentai kartu su Studijų skyriaus vedėja Rasa Miakinkoviene 2023 m. lapkričio 14 d. savanoriavo kasmet vykstančiame Agromaisto (AgriFood)  Forume, skirtame aptarti tolimesnę žemės ūkio kryptį ir ateities tendencijas formuojančius politikos bei verslo pokyčius.

Savanorystė – siekis asmeninėmis neatlygintomis pastangomis prisidėti prie visuomeninių iniciatyvų.  Tai pati geriausia galimybė padėti kitiems, kartu realizuojant savo gebėjimus, talentus ir įgyjant naujos patirties bei įgūdžių. Savanoriai džiaugėsi mūsų strateginio socialinio partnerio,  “Agrifood Lithuania DIH”, suteiktomis galimybėmis „iš vidaus“ pasižiūrėti į didelio masto tarptautinio renginio organizavimo  ypatumus, pasimokyti, pabendrauti su svečiais ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Tokie ryšiai su mūsų strateginiais partneriais yra orientuoti į socialinę atsakomybę ir darnią plėtrą.

Už iniciatyvumą ir komunikacinius gebėjimus dėkojame šiems Agrotechnologijų fakulteto Veterinarijos studijų programos studentams – savanoriams: Gabijai Virvilaitei, Justinai Griščenkovaitei, Kornelijai Urbonaitei, Evelinai Tadarovskajai, Kristinai Jefimovai, Beatai Kairytei, Doviliui Stroliai, Aurimui Gelbūdai, Agroverslo technologijų studijų programos studentei Gretai Česnavičiūtei, Maisto technologijos studijų programos studentei Margaritai Udovenko.  Džiaugiamės mūsų fakulteto studentais!

Daugiau inforrmacojos galite rasti adresu:
https://www.digitalfarm.lt/en/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=Agrmaisto+forumas+2023+jau+u%C5%BE+valandos%21&sender_ctype=email&sender_campaign=bYx2EO&sender_customer=5Q8M398