Studijas 2020 – 2021 m. m. planuojama vykdyti mišriu būdu t. y. derinant paskaitas fakultete bei virtualiose mokymosi aplinkose.

NUOLATINIŲ STUDIJŲ STUDENTAMS:

1 kurso studentams paskaitos nuo rugsėjo 14 d. Įvadinės paskaitos pradžia 10.00 val. Studentų g. 39A, A1 auditorijoje.
2 ir 3 kurso studentams paskaitos nuo 2020 m. rugsėjo 2 d. vyks fakultete pagal paskaitų tvarkaraštį. Nuo rugsėjo 14 d. galimos paskaitos mišriu būdu derinant paskaitas fakultete ir Moodle bei Teams aplinkose.

NUOLATINIŲ SESIJINIŲ STUDIJŲ STUDENTAMS:

1 kurso studentams paskaitos nuo rugsėjo 14 d. Įvadinės paskaitos pradžia 10.00 val. Studentų g. 39A, A1 auditorijoje.
Paskaitos vyks pirmadienį- šeštadienį pagal sesijinį paskaitų tvarkaraštį.

SESIJINIŲ NUOTOLINIŲ STUDIJŲ STUDENTAMS:

1 kurso studentams paskaitos nuo rugsėjo 14 d. Įvadinės paskaitos pradžia rugsėjo 14 d. 15.00 val. TEAMS aplinkoje. Prisijungimas bus atsiųstas į el. paštą, nurodytą Studijų sutartyje.

IŠTĘSTINIŲ STUDIJŲ STUDENTAMS:

2, 3 ir 4 kurso studentams sesijų pradžia pagal Studijų tvarkaraštyje nurodytą laiką ir skelbiamus paskaitų tvarkaraščius.

Pratybų ir laboratorinių darbų vykdymą numatoma organizuoti fakultete (Studentų g. 39A, Beržų g. 2A, Dvaro g. 1 Buivydiškėse, Vilniaus r.)

Pakeitimai gali būti atliekami atsižvelgiant į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informaciją dėl studijų organizavimo.

Nuolatinių studijų ir nuolatinių sesijinių studijų tvarkaraščiai skelbiami čia, sesijinių nuotoliniu ir ištęstinių studijų studentams – čia

Mes, kaip ir Jūs, šiame etape susiduriame su naujomis ir nepatirtomis situacijomis. Bendradarbiaukime ir visus iššūkius įveikime drauge!!