„Jei žmogus turi ateitį, ją turi ir knyga. Juk sykį išmokęs ieškoti knygose džiaugsmo ir paguodos, mes be to nebegalime apsieiti. Daugybei žmonių knygos reikalingos kaip duona ir druska. Ir taip bus, kiek mes beišrastume įmantrių kasečių, televizorių ar kitų pakaitalų…“

Astrida Lindgren

Mieli dėstytojai, darbuotojai, studentai,

Šiandien KNYGA daugeliui yra prabangos prekė. Todėl lapkričio 11 – gruodžio 16 dienomis skelbiame socialinę akciją „Knygų dienos fakultete“ ir kviečiame parduoti jau perskaitytas knygas pigiau. Pinigėliai, gauti už Jūsų nupirktas knygas, bus paaukoti gyvūnų globos namų „Lesė“ augintiniams.
Knygas reikia skaityti, o ne laikyti, todėl nedvejokite, atneškite savo perskaitytas knygas, dalinkitės jomis su kitais skaitytojais. Knygos gali būti įvairaus žanro ir tematikos, skirtos tiek vaikams, tiek suaugusiems.
Šia socialine akcija siekiame paskatinti ir plėtoti dalinimosi kultūrą, prisidėti prie mūsų bendruomenės kokybiško laisvalaikio ir, be abejo, pasirūpinti maisto stokojančiais beglobiais gyvūnais palinkėdami jiems sočių artėjančių švenčių.

„Nereikalingos knygos gali būti reikalingos“

Dalinimosi knygomis akcija vyks Agrotechnologijų fakulteto raštinėje (203 kab. Studentų g. 39A). Kviečiame prisijungti ir Jus…