Eisena prasidės 14 val. Vilniaus Vinco Kudirkos aikštėje ir pasibaigs Rotušės aikštėje, kur eisenos dalyvių lauks nepakartojamas koncertas, patirčių pasidalinimai ir siurprizai. Šventinė programa vyks nuo 16 iki 19 val. Savo institucijos komandą į eiseną registruokite iki rugsėjo 5 d. čia: https://forms.gle/CfvkHgXXte5zUuiGA

Šiais metais sėkmingiausiu Europos Komisijos projektu laikoma ir gyvenimus keičianti programa „Erasmus+“  švenčia 35 metų jubiliejų. Programa „Erasmus+“ buvo pradėta kaip aukštųjų mokyklų studentų mainų iniciatyva, tačiau per 35-erius metus programa išsiplėtė ir atvėrė daugiau galimybių visiems švietimo sistemos dalyviams. Programos galimybėmis gali pasinaudoti visi – nuo darželinuko iki senjoro – per tarptautinius mainus, praktikas, savanorystę, jaunimo ar suaugusiųjų švietimo projektų įgyvendinimą.

Tai populiariausia Europos Sąjungos žinių ir patirčių mobilumo programa, Lietuvoje veikianti jau nuo 1998-ųjų, kurios galimybėmis per pastaruosius 7 metus pasinaudojo ir iš Lietuvos mokymosi tikslais išvyko beveik 100 tūkstančių piliečių. Per metus vidutiniškai „Erasmus+“ finansuoja 20 tūkst. dalyvių.