Agroverslo technologijų studijų programos studentai, lektorės Edita Kristina Kaurynienė, Inga Jančauskienė bei docentė dr. Gražina Palaitytė lankėsi ūkininkų Liubomiro Vošterio bei Rolando Marcinkevičiaus ūkiuose.
Liubomiras Vošteris Širvintų r. Bagaslaviškyje ūkininkauja jau 27 metus. Savo ūkyje augina linus, kmynus, žirnius, belukštes avižas, speltą, judrą, gamina sėmenų, rapsų, judrų aliejų. Ūkis yra laimėjęs daug apdovanojimų: aukso medalį tarptautinėje parodoje 2012 m., diplomą 2010 m., diplomą 2012 m. už belukštes avižas. Studentai buvo supažindinti su grūdų malimo procesu, malūnais, aliejaus gamyba. Ūkininkas ne tik pasakojo apie produkcijos gamybą, bet klausinėjo studentų apie augalinių produktų maistines savybes, produktų laikymo, perdirbimo taisykles.
Rolando Marcinkevičiaus ūkyje, esančiame Molėtų r. Radžiūnų k., auginami Simentalų veislės galvijai. Ūkininkas pasakojo studentams apie šios veislės galvijų rūšis, veisimo būdus, produkcijos išeigą bei realizavimą.
Apsilankymo ūkiuose metu buvo pasirašytos bendradarbiavimo sutartys. Taigi į Agrotechnologijų fakulteto socialinių partnerių gretas įsiliejo nauji socialiniai partneriai –  ūkininkai, o Agroverslo technologijų studijų programos studentams atsirado naujos  praktikos vietos.

Kraštotvarkos ir agroverslo technologijos katedros lektorė
Edita Kristina Kaurynienė