Kovo 6 d. Kraštotvarkos ir agroverslo technologijos katedros dėstytojai susitiko su Ukrainos nacionalinio universiteto Kijevo Mogiliansko akademija  profesorėmis  Oleksandra Gumenna, Polina Vakuliuk, Oksana Sydorenko aptarti tęstinių ir naujų bendradarbiavimo formų.
Katedros vedėja dr. Rimantė Kondratienė ir docentė dr. Gražina Palaitytė kartu  su lektore Aleksandra Leščenko iš Ukrainos nacionalinio Bioresursų ir gamtos mokslų universiteto lankėsi VU Botanikos sode, kuriame susipažino su botanikos sodo istorija, kolekcijomis, įdiegtomis naujovėmis.
Svečiai iš Ukrainos kartu su katedros dėstytojais vizitą tęsė Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus bibliotekoje. Jie liko sužavėti bibliotekos istorija ir restauruotomis istorinėmis patalpomis. Svečiams pageidaujant, buvo organizuotas susitikimas  su  Agrotechnologijų  fakulteto socialinio partnerio Biodinamika LT asociacijos prezidente Rasa Čiriene. Ukrainos universitetų dėstytojos išklausė paskaitą apie biodinamį ūkininkavimą Lietuvoje, apie biodinaminės gamybos ypatumus, produktus, Demeter ženklą. Intensyvi diena užbaigta Tarptautinei savaitei skirtame koncerte.
Džiaugiamės besitęsiančiu bendradarbiavimu su Ukrainos nacionaliniu universitetu Kijevo Mogiliansko akademija ir besiplečiančiomis bendradarbiavimo formomis.

Kraštotvarkos ir agroverslo technologijos katedros lektorė
Edita Kristina Kaurynienė