Sveiki, rašome Jums tiesiai iš Ispanijos ir norėjome pasidalinti įspūdžiais. Aš ir mano draugė Gabija vis dar tęsiame absolvento praktiką Huelvos mieste, dirbame Nexo Centros Veterinarios (Punta Umbría ir Huelva) klinikose. Praktiką atliekame dviejose klinikose ir kas savaitę vis pasikeičiame. Esame labai patenkintos, visi klinikų darbuotojai labai malonūs, įgavome daug naujų žinių, išmokome dar geriau ir laisviau šnekėti ispanų kalba, o oras tiesiog pasaka.
Mums labai pasisekė, nes pasirinkome kliniką, kur dirba geriausias šio regiono veterinaras Fausto Andres Funez ir jo dukra Rebeca. Išvykimo į Ispaniją dėka praktikoje turėjome galimybę labiau pažinti egzotinius gyvūnus, labiau įsigilinti į Ispanijoje vyraujančias erkių, blusų pernešamas ligas, jų gydymą ir prevenciją. Taip pat įgijome darbo laboratorijoje praktikos, mums leidžia atlikti visus galimus tyrimus. Stebėjome ir teko asistuoti netgi traumatologijos ir navikų šalinimo operacijose. Važiavome į namus kartu su veterinarijos gydytoju ir vakcinavome augintinius. Teko susidurti su gana sudėtingais atvejais, kai gyvūnui reikėjo suteikti pirmąją pagalbą.
Dabar šiek tiek situacija pasikeitė, nes atsirado apribojimų dėl covid-19 pandemijos, bet į praktiką mums eiti yra leidžiama, kol kas karantinas neįvestas, tad tikimės geriausio.
Tikrai nesigailime, kad išvažiavome ir dar toliau džiaugiamės Ispanija!

Veterinarijos studijų programos
absolventės Laura ir Gabija