Fakulteto Studijų skyriaus vedėja, lektorė Rasa Miakinkovienė ir raštinės vedėja Rasa Burneikienė gegužės 6 – 10 dienomis dalyvavo Burdur Mehmet Akif Ersoy Universitete, Turkijoje, vykusiuose  Tarptautinės personalo savaitės renginiuose, kuriuose pranešimus apie savo aukštojo mokslo institucijas pristatė atstovai iš Bulgarijos, Kroatijos, Albanijos, Lenkijos, Airijos, Prancūzijos, Tuniso, Irano ir kt. šalių.

Lektorė R. Miakinkovienė universiteto studentams vedė paskaitą ir praktinius užsiėmimus  tema ,,Kaip efektyviai komunikuoti profesijoje?”. Studentai aktyviai dalyvavo diskusijose, uždavė klausimus apie komunikavimo taktiką ir strategijas įvairiose gyvenimiškose situacijose.

Tarptautinės savaitės metu su universiteto partneriais iš Bulgarijos, Turkijos ir kitų šalių buvo aptartos galimybės bendradarbiauti BIP projekte veterinarijos temomis. Projektą numatoma rengti ir įgyvendinti 2024-2025 m. m.

Vizito dalyvės kartu su kitais tarptautinės savaitės svečiais buvo pakviestos į susitikimą su Bucak miesto meru, filmavosi Turkijos „Kanal 15 Bucak“ televizijos kanale.

Erasmus+ programa ir patikimi partneriai atveria galimybes įgyti naujos patirties, žinių bei pasitikėjimo savimi.

Vizito dalyvės