Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacijos bei UAB „Floralita dizainas” organizuotuose praktiniuose mokymuose apie dekoratyvinių augalų formavimą, skiepijimą ir didelių medžių persodinimą rankiniu būdu dalyvavo Kraštotvarkos ir agroverslo technologijos katedros vedėja dr. Gražina Palaitytė, lektorė dr. Inga Jančauskienė, dekoratyvinių augalų ir želdinimo centro VikoFlora vadovas Tomas Čižokas bei Kraštovaizdžio dizaino studijų programos studentai ir absolventai.

Profesionalius mokymus savo sodyboje-medelyne vedė sodininkas, kraštovaizdžio specialistas, UAB „Floralita dizainas” kūrybos vadovas Vladimiras Eicher-Lorka. UAB “Floralita dizainas”viena iš pirmųjų kraštovaizdžio projektavimo įmonių Lietuvoje, kuri užsiima dekoratyvinių, egzotinių augalų auginimu, kraštovaizdžio projektų kūrimu bei įgyvendinimu.

Susitikimo metu buvo kalbama, kokie augalai yra tinkamiausi formavimui, kaip augalus paruošti prieš formavimą, kad jie patirtų kuo mažiau streso bei jų tolimesnę jų priežiūrą. Klausytojai sėmėsi ne tik teorinių žinių, bet jas pritaikė ir praktiškai. Jie skiepyjo spygliuočius bei lapuočius, formavo pušis, kukmedžius, kadagius.