2022 m. m. pavasario semestre konkursą gauti UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendijas laimėjo III kurso CH19 grupės studentė Viktorija Markauskaitė, II kurso studentas Lukas Tamašauskas (CH20 gr.) ir I kurso studentė Ieva Gruzdytė (CH21 gr.).

Viktorija yra grupės seniūnė, SMD pirmininkė, Chemijos studijų krypties komiteto narė. Ji yra mokslo pirmūnė, motyvuota, atsakinga, gabi, siekianti užsibrėžtų tikslų studentė. Už pasiekimus moksle jai paskirta ir prezidento Aleksandro Stulginskio stipendija.

Lukas mėgsta bendrauti, yra grupės seniūnas. Jis žingeidus ir aktyvus studentas. Rudens semestre pagal „Erasmus+“ mainų programą sėkmingai studijavo Čekijoje Tomas Bata universitete. Lukas, kaip kolegijų studentų atstovas, kandidatuoja tapti SKVC išorinio studijų krypčių ir institucinio vertinimo komisijos nariu.

Ieva – pirmakursė. Ji gilinasi į chemijos studijas, stengiasi visas užduotis atlikti puikiai. Jai patinka darbas laboratorijoje, todėl savo ateitį sieja su tyrėjos darbu.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendijos skiriamos už pažangumą moksle, aktyvų dalyvavimą mokslo taikomojoje ir visuomeninėje veikloje .

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ yra viena didžiausia pasaulio kompanijų, gaminanti molekulinės biologijos produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai.

Sveikiname stipendininkus!