UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ vardinės stipendijos skirtos trims pažangiausiems Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto Cheminės analizės specialybės studentams. 2020 – 2021 mokslo metų pavasario semestre konkursą gauti UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendijas laimėjo III kurso (CH18 gr.) studentė Vygintė Araminaitė, II kurso studentė Viktorija Markauskaitė (CH19 gr.) ir pirmo kurso studentas Lukas Tamašauskas (CH20 gr.).
Vygintė gilinasi į chemijos ir biotechnologijų studijas, jai patinka darbas laboratorijoje, ji turi aiškią savo ateities viziją. Baigusi kolegines studijas mergina planuoja dirbti pagal specialybę ir tęsti studijas universitete.
Viktorija yra grupės seniūnė. Ji motyvuota, atsakinga, gabi, visada siekia užsibrėžto tikslo. Stipendija jai skiriama trečią kartą.
Lukas yra žingeidus ir aktyvus studentas, mėgsta bendrauti, yra grupės seniūnas. Jo planuose – semestro studijos Tomas Bata universitete Čekijoje pagal „Erasmus+“ mainų programą bei praktika UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“. Ateityje jis svajoja įkurti savo laboratoriją.
UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendijos skiriamos už pažangumą moksle, aktyvų dalyvavimą mokslo taikomojoje ir visuomeninėje veikloje nuo 2010 metų.
UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ yra viena didžiausia pasaulio kompanijų, gaminanti molekulinės biologijos produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai.