„Thermo Fisher Scientific Baltics“ atstovės Ieva Tamulynaitė, Kristina Pocė  pristatė Thermo Fisher Scientific Baltics“ – sparčiai augančią aukštųjų technologijų kompaniją, kuri kelia sau didelius tikslus, todėl aukštos kvalifikacijos motyvuoti darbuotojai – svarbiausias bendrovės turtas. Praktika – tai puiki galimybė ir studentui ir  darbdaviui geriau pažinti vienas kitą. Studentai atlieka praktiką moderniose pasaulinio lygio laboratorijose. Net jei praktiką atlikęs studentas vėliau nebus įdarbintas įmonėje, abi pusės įgyja patirties. Studentas gauna praktinių žinių ir gyvenimiškos patirties, supratimo apie tai, kaip veikia organizacijos, kaip siekti tikslų ir atsakyti už darbo rezultatus, o organizacijos darbuotojai, kurie vadovauja studentams, įgyja patirties dirbti su jaunais žmonėmis, valdyti skirtingas situacijas, bendrauti ir bendradarbiauti su skirtingą patirtį turinčiais žmonėmis.

Susitikime dalyvavusios „Thermo Fisher Scientific Baltics“ atstovės Ieva Tamulynaitė, Jolita Paulauskaitė, Gintarė Matonytė, Kristina Pocė atsakė studentų klausimus apie praktikos atlikimo, praktikos profilio pasirinkimo galimybes, darbo pozicijas, karjeros galimybes. „Thermo Fisher Scientific Baltics„ plečia savo veiklą ir kuria naują analitinių kolonėlių gamybos padalinį, kuriame artimiausioje perspektyvoje pasiūlė studentams vietas įvairių darbų pozicijose. Po pristatymo ir diskusijos, studentai turėjo galimybę pasikonsultuoti individualiai.

Su chemijos katedros dėstytojais buvo aptarta bendradarbiavimo sričių plėtra, praktikų atlikimo  procesai. „Thermo Fisher Scientific Baltics„ atstovės domėjosi studijuojančiais studentais, konkursiniu balu, įstojusiųjų ir baigusių studentų santykiu (Cheminės analizės studijų programoje šis procentas yra pakankamai aukštas ( 68 proc.)), įsidarbinimo rodikliais, programos alumnais. Po susitikimų „Thermo Fisher Scientific Baltics„ atstovės susipažino su fakulteto studijų aplinka,  apsilankė chemijos laboratorijose.

Susitikimas buvo įdomus ir naudingas. Jame fakulteto studentai, dėstytojai ir „Thermo Fisher Scientific Baltics„ atstovai galėjo betarpiškai bendrauti, dalytis lūkesčiais bei patirtimi.

„Thermo Fisher Scientific Baltics„ lauks visų besidominčių  Vilniaus kolegijos atvirų durų ir karjeros dienose 2018 -11-22.

Chemijos katedra