Balandžio 7 d. vyks nuotolinis seminaras visiems inovatoriams, norintiems sužinoti apie galimybes užsitikrinti „aGROBOfood“ projekto finansavimą robotikos sprendimas agromaisto sektoriuje. Be to, renginys aktualus visiems, besidomintiems bendradarbiavimo galimybėmis tarp Baltijos valstybių bei norintiems gauti žinių iš praktikų apie robotikos taikymo ir vystymo iššūkius bei naudas.
Renginio organizatorių teigimu, daugelis galutinių vartotojų neįsivaizduoja, kokias galimybes agromaisto sektoriui gali suteikti automatikos ir robotikos sprendimai. Aktyvesnis daiktų interneto, dirbtinio intelekto ir kitų technologijų įgalinimas maisto auginimo ir gamybos srityse šį supratimą galėtų padidinti. Įžvalgomis apie esančius iššūkius bei praktinę pažangių technologijų naudą nuotolinio seminaro metu dalinsis praktikai – įmonių „Idavang“ ir „Lancar AS“ vadovai, o apie tarptautines bendradarbiavimo galimybes papasakos „AgriFood Lithuania DIH“ direktorė Kristina Šermukšnytė-Alešiūnienė.
Internetinio seminaro metu bus pristatyta informaciją apie naujausią „aGROBOfood“ kvietimą kurti inovacijas ir atsakyta į aktualius žiūrovams klausimus. Renginio metu taip pat bus pristatytos planuojamos dviejų dienų tarptautinės dirbtuvės Lietuvoje.
Dalyvavimas nuotoliniame seminare yra nemokamas, tačiau dėl riboto dalyvių skaičiaus yra būtina išankstinė registracija.