Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. Agrotechnologijų fakulteto bibliotekoje knygų išdavimas ir grąžinimas vykdomas įprastai:

  • knygas galite pasirinkti atėję į biblioteką arba užsisakyti iš anksto, prisijungę prie savo paskyros Virtualioje bibliotekoje. Primename, kad savo paskyroje galite pasitikrinti, kokias knygas esate pasiskolinę ir kada jas turite grąžinti (kaip prisijungti prie paskyros (video įrašas));
  • grąžintos knygos bus karantinuojamos 24-48 val., todėl tam tikrais atvejais knygų grąžinimo patvirtinimas vartotojų paskyrose bus fiksuojamas po kelių dienų.

Svarbu! Bibliotekoje aptarnaujami tik veido kaukes arba apsaugines veido priemones dėvintys lankytojai. Atvykus į biblioteką, laukdami aptarnavimo, lankytojai turi laikytis saugaus ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo vienas nuo kito. Lankytojams privalu laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.). Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), neaptarnaujami.

Raginame naudotis ne tik spausdintais, bet ir elektroniniais ištekliais nuotoliniu būdu: Duomenų bazės, Elektroninės knygos, Virtuali biblioteka.

Bibliotekos darbuotojai teikia konsultacijas elektroniniu paštu ir telefonu (kontaktai).