Vilniaus kolegijos direktorė Žymantė Jankauskienė su pavaduotojais lapkričio pradžioje susitikime su Šalčininkų meru, vicemeru bei švietimo ir sporto skyriaus vedėja aptarė galimybes plėtoti bendradarbiavimo ryšius ne tik jaunimo studijų srityje, bet ir vykdyti socialinius projektus, taikomojo mokslo ir užsakomąsias projektines veiklas.

Šiandien bendradarbiavimas įgauna formas. Lapkričio 29 d. Šalčininkų rajono savivaldybėje su vicemeru Valdemar Sliževski susitiko Agrotechnologijų fakulteto dekanė Ramunė Vanagaitė, Kraštotvarkos ir agroverslo technologijų katedros dėstytojai dr. Rimantė Kondratienė ir Rimantas Kondratas. Susitikimo metu jie aptarė Šalčininkų savivaldybės aikštės atnaujinimo projekto vizijas.

Susitikimo metu rajono vicemeras taip pat domėjosi Vilniaus kolegijoje rengiamais specialistais bei išsakė jų poreikį Šalčininkų rajone. Buvo aptartos ir numatomas finansines skatinimo priemones būsimiems studentams. Dekanė perdavė vicemerui kvietimą rajono mokykloms dalyvauti Vilniaus kolegijos atvirų durų dienose gruodžio 5-7 dienomis.

Tikimės abipusiai naudingų veiklų plėtojimo.