2023 m. gruodžio 1 d. pirmą kartą Lietuvoje, Vilniuje, Talent garden skaitmeninių technologijų inovatorių darbo erdvėje, įvyko metinis Europos “Moterų Agromaisto sektoriuje 2023” suvažiavimas (angl. “Women in Agrifood Summit 2023”). Šis suvažiavimas – tai unikali platforma, skirta įgalinti ir sujungti moteris lyderes, inovatores ir verslininkes, dirbančias agromaisto sektoriuje. Renginio metu skambėjo įkvepiantys pramonės lyderių pranešimai, vyko interaktyvūs seminarai ir diskusijos apie naujausias tendencijas ir inovacijas agromaisto srityje.
Renginio dalyviai išgirdo sėkmingų moterų lyderių agromaisto srityje įžvalgas, sėkmės istorijas, moterų, dalyvavusių EWA (Moterų verslumo skatinimo agromaisto sektoriuje) programoje pasakojimus. Suvažiavimo dalyvės užmezgė vertingus ryšius, mokėsi strategijų, kaip auginti savo verslą, tapti bendruomenės, skatinančios pokyčius agromaisto sektoriuje, dalimi.
Drauge mes kuriame tvarią ir inovatyvią ateitį agromaisto sektoriuje!
Džiaugiamės ir didžiuojamės Kraštovaizdžio dizaino ir Agroverslo technologijų studijų programų studentėmis Svetlana Traine, Greta Česnavičiūte, Deimante Graželyte ir Evelina Verbickaite, kurios talkino suvažiavimo dalyviams registracijos, renginio ir pertraukėlių metu.
Tikimės, kad  įgyta patirtis studentėms leis atskleisti asmeninį potencialą ir prisidėti prie globalių pokyčių agromaisto sektoriuje.