2016 m. kovo 3 d. Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultete vyko KARJEROS DIENA 2016. Į renginį atvyko 13 įmonių, organizacijų bei ūkininkų atstovų, kurie pristatė savo įmonės veiklą, studentams siūlė profesinės veiklos praktikos atlikimo galimybes bei darbo vietas po studijų baigimo. Renginį pradėjo Vilniaus kolegijos Karjeros centro vedėja Beata Gervickaitė pranešimu   „Agrotechnologijų fakulteto absolventų karjera“, ne tik pateikdama atliktų tyrimų rezultatus, bet ir kviesdama studentus planuoti savo karjerą jau nuo pirmojo kurso, aktyviau bendraujant su VK Karjeros centru formuoti asmeninius karjeros valdymo įgūdžius.

Daugiausia galimybių susitikti su darbdavių atstovais turėjo Kraštovaizdžio dizainas studijų programos studentai. Savo veiklą pristatė UAB „Herbela“, UAB  „HORTUS ET DOMUS“, KABI-kraštovaizdžio architektų biuras, UAB  „Želmita“ , VšĮ „Vilniaus miesto parkai“  Įmonių atstovai patarė, kaip reikėtų prisistatyti darbdaviui, akcentavo, kad sėkminga studento darbinės veiklos pradžia pirmiausia priklauso nuo paties studento pastangų, asmeninio tobulėjimo ir pasiruošimo darbinei veiklai.

UAB „Vilniaus duona“ atstovai, buvę Agrotechnologijų fakulteto Maisto technologijos studijų programos absolventai, pakvietė studentus praktikai įmonėje, papasakojo savo asmeninės karjeros kelią, pavaišino renginio dalyvius šviežiais duonos gaminiais. Žemės ūkio produktų perdirbimo veikla užsiimančios įmonių grupės „KG Group“ atstovai pabrėžė, kad įmonės gamybiniuose padaliniuose Kaune, Vilniuje ir Kaišiadoryse laukiami maisto technologijų, veterinarijos specialistai.

Karjeros dienoje dalyvavo Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas, Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, kasmet priimantys fakulteto studentus profesinės veiklos praktikai bei suteikiantys darbo vietas absolventams. Agroverslo technologijos, veterinarijos studijų programų studentus sudomino Kupiškio raj. ūkininkės Ingos Černiūtės ūkio veikla. Jos šeimos 3 tūkst. ha ūkis, kuris toliau plečia savo veiklą, laukia norinčių dirbti jaunųjų specialistų, taip pat yra puikios galimybės atlikti praktikai.

Studentams pasiūlymų turėjo UAB  „TURTO VALDYMAS“,  Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinė tarnyba, o Algoos study Work and Travel LTD atstovas siūlė studijas, darbą, apmokamas praktikos vietas, savanoriavimo programas įvairiose užsienio šalyse. Tai puiki galimybė išbandyti save, įgyti tarptautinės patirties.

Po renginio studentai galėjo pabendrauti su Karjeros dienos dalyviais, užduoti jiems klausimų, sulaukti patarimų ir padrąsinimų bei suprasti, kad nuolat besikeičiančiai darbo rinkai reikalingi gerai pasirengę jaunieji specialistai.

Renginio nuotraukas galite peržiūrėti čia

Renginio organizatoriai