2020 m. rugsėjo 22-23 dienomis pagal Erasmus+ programą personalo mobilumo dėstymui Kraštotvarkos ir agroverslo technologijų katedroje lankėsi doc. dr. Ziedonis Miklašēvičs iš Rezeknės technologijų akademijos (Latvija).
Dėstytojas Kraštovaizdžio dizaino studijų programos studentams skaitė paskaitas „Derliaus nuėmimo technologijos galutiniame kirtime ir sanitariniame kirtime, susijusios su aplinkos apsaugos reikalavimais “, „Miškų atkūrimas“, „Miško parko pritaikymas edukacijai (Tervetės gamtos parko atvejis)“ ir kt. Docentas pasidalino patirtimi profesinėje srityje, pristatė savo vykdomus mokslinius tyrimus, susipažino su studijų programos mokymo procese naudojamu mokomuoju augynu, susitiko su studentais ir dėstytojais.
Dr. Ziedonis Miklašēvičs fakulteto dėstytojus ir studentus pakvietė Erasmus+ mobilumo vizitams į Rezeknės Technikos akademiją bei 15-tąją tarptautinę mokslinę konferenciją „Visuomenė, integracija, švietimas“ (15th International Scientific Conference „Society. Integration. Education“ (SIE2021), siūlydamas pratęsti bendradarbiavimą tarp institucijų.

Kraštotvarkos ir agroverslo technologijų katedra