Birželio 26 d. Agrotechnologijų fakultete šurmuliavo diplomų įteikimo šventė. Šiais metais profesinio bakalauro diplomai buvo įteikti 78-iems Agrotechnologijų fakulteto penkių skirtingų studijų programų absolventams.

Diplomus teikė ir studentus sveikino Vilniaus kolegijos direktoriaus pavaduotoja studijoms Rita Lieponienė  ir Agrotechnologijų fakulteto dekanė Ramunė Vanagaitė. Gražių žodžių ir geriausių linkėjimų absolventams negailėjo Chemijos ir maisto technologijos katedros vedėja Jurgita Lazdauskienė, Chemijos studijų krypties komiteto pirmininkė Irena Čerčikienė, Kraštotvarkos ir agroverslo technologijų katedros vedėja dr. Gražina Palaitytė,  Veterinarijos katedros vedėja dr. Virginija Jarulė . Už suteiktas žinias dėstytojams dėkojo ir absolventų atstovai  Ieva Gruzdytė, Aurimas Azončikas ir Alfredas Borkovskis. Šventės dalyviams muzikinius kūrinius atliko Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto studentės Kamilė Biliūtė ir Auksė Petkevičiūtė.

Tikimės, kad šiais metais Agrotechnologijų fakultetas į savarankišką profesinį kelią išlydėjo profesionalius, bendruomeniškus, socialiai atsakingus specialistus, kurie sėkmingai įsilies į mūsų šalies darbo rinką. Sėkmės Jums, absolventai!