2020 m. birželio 30 d. 14.00 val. Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto
aktų salėje, esančioje III a. (Studentų g. 39A, Vilnius) vyks
DIPLOMŲ TEIKIMO CEREMONIJA

VISŲ STUDIJŲ PROGRAMŲ NUOLATINIŲ IR IŠTĘSTINIŲ STUDIJŲ FORMŲ STUDENTAMS

Atsižvelgiant į tai, kad atšaukus karantiną šalyje lieka galioti ekstremalioji padėtis, organizuojant renginį bus laikomasi LR Vyriausybės nustatytų reikalavimų. Vienas iš jų – dalyvių skaičius. Apgailestaujame, tačiau dėl dalyvių skaičiaus ribojimo ir saugumo užtikrinimo, šventėje galės dalyvauti tik absolventai, fakulteto administracija ir personalas. Mantijos nebus nuomojamos, rekomenduojamas aprangos kodas – oficialus.

Primename, kad šventės metu tarp dalyvių turės būti išlaikomas ne mažesnis nei 1 m atstumas. Visiems dalyviams renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines veido kaukes, todėl prašome iš anksto jomis pasirūpinti.

Svarbu! Iki 2020 m. birželio 29 d. 16.00 val. absolventai turi atsiskaityti su kolegija (biblioteka, bendrabučiu). Studijų skyriaus vedėjas sutikrins studentų atsiskaitymų sąrašus, esančius vidiniame kolegijos tinkle.

Visi, kurie negalės dalyvauti šventėje, diplomą galės atsiimti nuo 2020 liepos 1 d. Fakulteto Studijų skyriuje (226 kab.).

Iki pasimatymo šventėje!