Naujienos

2020 m. biržėlio 17 d.

Kviečiame į antrąją pavasarinę augalų mugę „VikoFlora 2020. Pavasaris II“, kuri vyks net birželio mėn. 19-21 d., Buivydiškėse, Dvaro g. 1 (Vilniaus raj.).

Mugės metu turėsite puikią progą įsigyti vienmečių ir daugiamečių gėlių, įvairių žolynų, sodo ir dekoratyvinių augalų, daržovių daigų. Taip pat bus puiki proga pasikalbėti su pačiais augintojais, gauti naudingų patarimų apie aplinkos ir augalų priežiūrą, gėlyno įrengimą ir priežiūrą, augalų derinimą tarpusavyje.

2020 m. gegužės 28 d.

Su didžiausiu džiaugsmu, kviečiame apsilankyti augalų mugėje „VikoFlora 2020. Pavasaris“, kuri vyks net tris dienas – birželio mėn. 5-7 d., Buivydiškėse. Mugės metu turėsite puikią progą įsigyti vienmečių ir daugiamečių gėlių, įvairių žolynų, sodo ir dekoratyvinių augalų, daržovių daigų. Taip pat bus puiki proga pasikalbėti su pačiais augintojais, gauti naudingų patarimų apie aplinkos ir augalų priežiūrą, gėlyno įrengimą ir priežiūrą, augalų derinimą tarpusavyje. Šalyje galiojant karantinui, visų dalyvių ir lankytojų, prašome: * Mugės teritorijoje dėvėti apsaugines veido kaukes, respiratorius, ar veidą dengti skarele; * Laikytis higienos reikalavimų, naudoti dezinfekcinį skystį arba pirštines; * Nesibūriuoti į didesnes žmonių grupes, laikytis 1-2 m. saugaus atstumo.

Dekoratyvinių augalų ir želdinimo centras VikoFlora

 

2019 m. birželio 5 d.

Dekoratyvinių augalų ir želdinimo centras „VikoFlora“ kviečia į augalų mugę

Kartojame jau tradicine tapusią augalų mugę „VikoFlora“, kuri vyks 2019 m. birželio 7 – 9 dienomis, Buivydiškėse, Vilniaus rajone. Mugėje rasite vienmečių, daugiamečių gėlių, dekoratyvinių ir sodo augalų ir dar daug visko! Čia jus pasitiks patys augintojai iš visos Lietuvos, patars ir rekomenduos geriausius sprendimus jūsų aplinkai!
Norintys mugėje prekiauti, registruojami telefonu: +37067193670 arba el. paštu: vikoflora@viko.lt

2019 m. gegužės 8 d.

„VikoFlora“ kviečia į pavasarinę augalų mugę

Dėmesio!!! Su džiaugsmu pranešame, kad artėja mugė „VikoFlora“!
Visus, mėgstančius gražinti aplinką, sodinti ir prižiūrėti augalus, kviečiame į augalų mugę „VikoFlora 2019“, kuri vyks gegužės 10 – 12 dienomis, Buivydiškėse, Vilniaus r.
Mugėje rasite vienmečių, daugiamečių gėlių, dekoratyvinių, sodo augalų ir dar daug visko! Čia jus pasitiks patys augintojai iš visos Lietuvos, patars ir rekomenduos geriausius sprendimus jūsų aplinkai! Norintys mugėje prekiauti, registruojami telefonu +37067193670.
Iki susitikimo!

„VikoFlora“ vadovas Tomas Čižokas

2018 m. rugsėjo 19 d.

„VikoFlora“ kviečia į rudeninę augalų mugę

 Dėmesio dėmesio dėmesio!!! Rėkiame visa gerkle, kad artėja mugė „VikoFlora“, todėl visus mėgstančius gražinti aplinką, sodinti ir prižiūrėti augalus, kviečiame į augalų mugę „VikoFlora 2018“, kuri vyks rugsėjo 21 – 23 dienomis, Buivydiškėse, Vilniaus raj.
Mugėje rasite vienmečių, daugiamečių gėlių, dekoratyvinių augalų ir dar daug visko! Čia jus pasitiks patys augintojai iš visos Lietuvos, patars ir rekomenduos geriausius sprendimus jūsų aplinkai! Norintys mugėje prekiauti, registruojami telefonu +37067193670.
Iki susitikimo!

2018 m. gegužės 30 d.

Visus kviečiame į mugę „VikoFlora 2018“, kuri vyks birželio 8 – 10 dienomis, Buivydiškėse, Vilniaus raj.

Mugėje rasite vienmečių, daugiamečių gėlių, dekoratyvinių augalų ir dar daug visko! Čia jus pasitiks patys augintojai iš visos Lietuvos, patars ir rekomenduos geriausius sprendimus jūsų aplinkai!

2017 m. lapkričio 30 d.

VikoFlora kviečia į kalėdinių dekoracijų ir dovanėlių parodą

 

2017 m. spalio 25 d.

„VikoFlora“ kviečia užsisakyti ir įsigyti gedulingų kompozicijų.

 

2017 m. rugsėjo 6 d.

Visus mėgstančius gražinti aplinką, sodinti ir prižiūrėti augalus, kviečiame į augalų mugę „VikoFlora 2017“, kuri vyks rugsėjo 22 – 24 dienomis, Buivydiškėse, Vilniaus raj. Mugėje rasite daugiamečių gėlių, dekoratyvinių augalų ir dar daug visko! Čia jus pasitiks patys augintojai iš visos Lietuvos, patars ir rekomenduos geriausius sprendimus jūsų aplinkai! Norintys mugėje prekiauti, registruojami telefonu +37067193670. Iki susitikimo!

2017 m. gegužės 12 d.

Dekoratyvinių augalų ir želdinimo centras „VikoFlora“ kviečia įsigyti vienmečių gėlių ir daržovių daigų. „VikoFloros“ specialistai yra pasirengę atsakyti į jums rūpimus klausimus apie augalų priežiūrą, aplinkos planavimą.